Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Vintage Tasarım Örnekleri

Özellikle son zamanlarda iyice popüler olmuş olan vintage tasarımlar gayet şık duran örnekler!

Eskiye dönüş her zaman yeni bir modadır ve bu kendini sürekli tekrar edecek. Diğer ülkelerde de bir türlü modasını kaybetmeyen Vintage ürünler, Türkiye’de de henüz kepenk kapatmadı ve uzun süre de kapatmayacak gibi. Eskiye dönmek kim istemez ki? Moda kendini belli aralıklarla tekrarlayan bir şeyse, eskiye dönüş hiçbir zaman bitmeyecek gibi gözüküyor.

Siz de eskiye dönüşen yeni ürünlerde, yani ” VİNTAGE ” ürünlerde tasarımlarınızı yaptırın ve piyasadaki yerinizi kaybetmeyin!

kurumsal kimlik tasarımı izmir (3) kurumsal kimlik tasarımı izmir (4) kurumsal kimlik tasarımı izmir (5) kurumsal kimlik tasarımı izmir (6) kurumsal kimlik tasarımı izmir (7) kurumsal kimlik tasarımı izmir (8) kurumsal kimlik tasarımı izmir (9) kurumsal kimlik tasarımı izmir (10) kurumsal kimlik tasarımı izmir (11) kurumsal kimlik tasarımı izmir (12) kurumsal kimlik tasarımı izmir (13) kurumsal kimlik tasarımı izmir (14) kurumsal kimlik tasarımı izmir (15) kurumsal kimlik tasarımı izmir (16) kurumsal kimlik tasarımı izmir (17) kurumsal kimlik tasarımı izmir (18) kurumsal kimlik tasarımı izmir (19) kurumsal kimlik tasarımı izmir (20) kurumsal kimlik tasarımı izmir (21) kurumsal kimlik tasarımı izmir (22) kurumsal kimlik tasarımı izmir (23) kurumsal kimlik tasarımı izmir (24) kurumsal kimlik tasarımı izmir (25) kurumsal kimlik tasarımı izmir (26) kurumsal kimlik tasarımı izmir (27) kurumsal kimlik tasarımı izmir (1) kurumsal kimlik tasarımı izmir (2)

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333