Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

İlginç Menü Tasarımları – Menü Tasarım Örnekleri

Menü tasarımları kafelerin, restaurantların, bistroların kartvizitleri gibidir. Mekanının atmosferini yansıtan en önemli tamamlayıcı unsurlardan bir tanesi hatta belki de en önemlisidir menü tasarımı.

Menü tasarımı mekanın karakterini tam yansıtmalı ve insanları çekmelidir, ne yiyeceklerini ve içeceklerini seçerken karar vermede yardımcı olmalı, çok karmaşık değil, tasarım yönünden şık durmalıdır.

Çok güzel bir mekanın vasat bir menü tasarımı mekanın potansiyelini düşürebilir bu yüzden menü tasarımına önem verilmelidir. Kaliteli bir mekanı kaliteli bir menüyle desteklemelisiniz!

İşte birbirinden güzel menü tasarım örnekleri

menü tasarımı izmir (5) menü tasarımı izmir (6) menü tasarımı izmir (7) menü tasarımı izmir (8) menü tasarımı izmir (9) menü tasarımı izmir (10) menü tasarımı izmir (11) menü tasarımı izmir (12) menü tasarımı izmir (13) menü tasarımı izmir (14) menü tasarımı izmir (15) menü tasarımı izmir (16) menü tasarımı izmir (17) menü tasarımı izmir (18) menü tasarımı izmir (19) menü tasarımı izmir (20) menü tasarımı izmir (1) menü tasarımı izmir (2) menü tasarımı izmir (3) menü tasarımı izmir (4)

Ayrıca siz de mekanınıza uygun bir menü tasarımı istiyorsanız bizimle iletişim kurup sizi en iyi yansıtacak menü tasarımı için hizmet alabilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333