Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Katalog Tasarımı Yaptırmak İstiyorum

Katalog; tanıtım yapmak için geniş ve detaylı kitapçık olarak düşünülebilir. Tanıtım yapmak için en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Çok sayfadan oluşan katalogların anlaşılabilirliği daha kolaydır.

katalog tasarımı izmir (21)Katalog tasarımı ünlü birinin eserlerini veya tarihi yerleri tanıtmak için kullanılabilir. Fakat firmaların sahip oldukları hizmetleri, ürünleri ilgi çekici şekilde anlattıkları için ticari katalog tasarımı daha yaygındır. Çoğunlukla kataloglar kitap şeklindedir. Fakat fiş ve kartelâ şeklinde katalog tasarımları da bulunmaktadır.

Katalog tasarımına başlamadan önce katalog hazırlanacak firma ya da şirket hakkında bütün bilgilere sahip olmamız gerekir. Daha sonra ürünler ve hizmetlerin güzel fotoğrafları ile özgün bir tasarım yapılmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken husus kullanıcılar için anlaşılabilir dilde olmasıdır. Bütün bunların ardından katalog tasarımı için baskı işlemi başlar.

Katalog tasarımı baskı işleminde uygulanabilecek birçok yöntem vardır. Parlatma, kabartma, omega dikiş bunlardan sadece birkaç tanesidir. Bütçenize göre bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Bizler anlaşmalı olduğumuz baskı evleri ve matbaa ile kaliteli ürünlere uygun fiyatlar çerçevesinde sahip olmanız için yardım sağlayabiliriz. Katalog tasarım fiyatları sayfa yapısı, adet, uygulanacak yöntem ve ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Yani özelliklerine göre fiyatlar değişmektedir. 1000 adet minimum bir sayıdır. Adet sayısı arttıkça fiyatlarda yükselmektedir.

Sizde İzmir’ de yaratıcı katalog tasarımları yaptırmak istiyorsanız, hemen katalog tasarımı örneklerimizi inceleyin ve bizden teklif isteyin. Unutmayın ki yaratıcı tasarım akılda kalır ve yıllar boyunca unutulmaz. “Mor İnek” olmak istiyorsanız hemen yaratıcı reklam fikirleri üretmeye veya ürettirmeye başlamalısınız ve reklam dünyasına adım atmalısınız. Renaissance Workz Katalog Tasarımı alanında İzmir’ de en iyi fiyatları alabileceğiniz firmalardan biri olup, hizmette ve kalitede sınır tanımamaktadır

İlginç katalog tasarımlarını sitemiz üzerinden de inceleyip size en uygun katalog tasarımına karar verebilirsiniz.

 

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333