Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Kartvizit Tasarlamanın Önemleri

Kartvizit Tasarımlarının Önemleri

Öncelikle, psikolojiden anlıyorsanız ilk izlenimin ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Nasıl ki bir iş görüşmesine, giyiminize özen gösterip gidiyor, konuşma esnasında güzel konuşmaya özen gösteriyorsanız, sahibi olduğunuz yerin/yaptığınız işin vs. kendini tanıtma biçimlerinden biri kartvizitleridir. Dolayısıyla, nasıl ki kendinize özen gösteriyorsanız, kartvizit tasarımlarına da özen göstermelisiniz. Aksi takdirde yaptığınız iş dünyada tek dahi olsa, kendini iyi tanıtamadığı için kimse tarafından tercih edilmeyecektir. Biz, yaratıcı kartvizitlerden yanayız, eski tip şeylerdense, insanların ilgisin çekecek, en az 2 kere baktıracak hatta eline alıp oynatacak hatta cüzdanına koyup saklayacak kartvizitler yapmak için uğraşıyoruz. Sizler için, dünya üzerindeki en enteresan, güzel ve ilgi çekici kartvizitleri derledik. Bu tarz bir kartvizitin sağladığı hizmet her daim kazandırır!

Enteresan Kartvizit Tasarımları

Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları 2Kartvizit Tasarımları 3Kartvizit Tasarımları 4Kartvizit Tasarımları 5Kartvizit Tasarımları 6Kartvizit Tasarımları 7Kartvizit Tasarımları 8Kartvizit Tasarımları 9

Gördüğünüz gibi, sizin de ilginizi çekti hatta “Keşke Türkiye’de de olsa da bunlardan alıp saklasam hatta odama assam” diye düşündünüz. İşte tam da bu yüzden yaratıcı olmak ve kartvizitlere yani yaptığınız işin/sahibi olduğunuz yerin “Merhaba” deme şekline önemli bir çalışma yapmanız gerekmektedir.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333