Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Kartvizit Tasarımı Hizmetimiz

Kartvizit Tasarımı Hizmetimiz

Bugün sizlere profesyonel bir şekilde sunduğumuz hizmetlerden biri olan “Kartvizit Tasarımı” hizmetimizden bahsedeceğiz.

kartvizit tasarımı hizmetimiz

Aklınızda şu sorular mı var;

+ Kartvizit tasarımı hizmeti nedir?

+ Kartvizit tasarımının önemi nedir?

+ Kartvizit tasarımı hizmetiniz nasıl işliyor?

+ Kartvizit tasarımı hizmetinde neden Erturgut Design?

Merak etmeyin, yukarıda yazmış olduğum ve aklınıza takılabilecek diğer tüm sorularınızın cevaplarını bu yazıda bulabileceksiniz. “Kaliteli kartvizit İzmir / İzmir kartvizit tasarımı” aramalarınızın gerçek Dilerseniz yazımıza geçelim.


Kartvizit Tasarımı Hizmeti Nedir?

Kartvizit tasarımı hizmeti, sizlere sunduğumuz, sahip olduğunuz kuruluşun kimliğini oluşturan parçalardan biri olan “Kartvizit”in sizler için tasarlanmasıdır. Sizin nasıl kendinize ait bir karakteriniz, konuşma biçiminiz, düşünceleriniz var ise, sahibi olduğunuz kuruluşunda bir kimliği, konuşma biçimi ve karakteri olmalıdır. İşte bu karakter oluşumu sürecinde ise en önemli parçalardan birisi kartvizitlerdir.  Siz nasıl ki öğrenmek ve gelişmek için okula gidiyorsanız, kartvizitinizin de öğrenmesi gerekiyor, işte biz de tam olarak burada devreye giriyoruz. Kuruluşunuzu tanıyor, sonrasında ise en uygun karakteri, konuşma biçimini ve düşünceleri kartvizitinize aktarıyoruz.

Siz, bir görüşmeye giderken nasıl ki güzel giyinmeye özen gösteriyor, konuşma sırasında söylediklerinize dikkat ediyorsanız, kartvizitinizin de aynı şeyi yapması gereklidir. Sizin yerinize görüşmeyen giden kişidir kartvizit. Dolayısıyla müşteri ile kurduğu temasta iyi bir izlenim bırakması ve müşterinin aklında “Burası kesin kaliteli, güzel bir yerdir” düşüncesini oluşturması gereklidir.

Kartvizit tasarım hizmeti kısaca; kuruluşunuzun karakterini, konuşma biçimini… değiştirdiğimiz, profesyonel bir hizmet sunarak kusursuzlaştırdığımız bir hizmettir.


Kartvizit Tasarımı Hizmetinde Neden Erturgut Design?

Çünkü biz kurulduğumuz ilk günden beri kendimizi, sizlere profesyonel ve kusursuz hizmetler sunmaya adadık. Prensiplerimiz ve karakterimiz gereği, hiç bir zaman sizlere müşteri gözüyle bakmadık, sizlere hep “Dost” gözüyle baktık ve her geçen gün yeni dostluklar edindik.

Biz diğer firmaların aksine elimizden gelenin fazlasını yapıyor, bu hizmetleri bir iş olarak değil, gerçek bir yardımlaşma olarak görüyoruz ve dolayısıyla herkes memnun kalıyor. İşte bu profesyonellikten, dürüstlükten ve samimiyetten Erturgut Design’ı tercih etmelisin.


Kartvizit Tasarımı Hizmetiniz Nasıl İşliyor?

Dilerseniz kartvizit tasarımı hizmetimizin işleyiş aşamalarını madde madde yazalım;

  • Hizmetimizden yararlanmak isteyen kişiyle görüşme sağlanır
  • Hizmetimiz hakkında bilgilendirmeler aktarılır
  • Hizmet almak isteyen kişinin aklındaki fikirlerin anlaşılması amacıyla bir kaç soru sorulur
  • Hizmeti almak isteyen kişinin aklındaki fikirler anlaşıldıktan sonra kişiye 3 adet seçenek sunulur
  1. Müşterinin aklındaki fikirler dahilinde hizmet sunmak
  2. Müşterinin aklındaki fikri gelişltirerek hizmet sunmak
  3. Müşterinin aklındaki firikden tamamen bağımsız bir şekilde hizmet sunmak
  • Ortaklaşa bir karara varıldığı zaman hizmetimizi sunmaya başlıyoruz
  • Bir kaç örnek hazırlanır ve gösterilir
  • Bu örnekelrden seçilen bir adeti geliştirilip en son hizmet bitirilir

Eğer “Kartvizit tasarımı ne için önemli” diyorsanız, sizlere “Kartvizit Tasarlamanın Önemleri” isimli yazımızı okumanızı öneririz. Okuduktan sonra bu hizmetten yararlanmak isteyeceğinize adımız gibi eminiz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333