Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Kafenize En Uygun Menü Tasarımı

Restoran ve kafe işletmeciliği gün geçtikçe değişik konseptlerle yarışırken, kafelerde kullanılan her türlü eşya ve aksesuar da işletmenin tarzına uygun hazırlanmaya başlamıştır. Kahve fincanından oturma grubuna, tuzluğundan sipariş verilen menülere kadar sıra dışı modeller sipariş edilmektedir. Restoran, fastfood, cafe, pub, pastane, otel, yemekhane gibi işletmelere profesyonel ve kaliteli kafe menü tasarımı siparişi hazırlanmaktadır. Her bütçeye hitap eden malzemeden hazırlanan sıra dışı menüler hem göze hitap etmekte hem de kafe müşterisinin sipariş verirken işini kolaylaştırmaktadır.

menü tasarımı izmir karşıyaka (7)

menü tasarımı izmir karşıyaka (1)

menü tasarımı izmir karşıyaka (2)

menü tasarımı izmir karşıyaka (3)

menü tasarımı izmir karşıyaka (1)

menü tasarımı izmir karşıyaka (4)

menü tasarımı izmir karşıyaka (5)

menü tasarımı izmir karşıyaka (6)

Menü tasarımı için işlettiğiniz mekanın tarzına uygun çizimler yapılır ve eskizler üzerinde çalışır. Tasarım örnekleri hazırlandıktan sonra müşteriye gönderilir. Beğenilmeyen ya da değiştirilmesi istenilen tasarımlar yeniden gözden geçirilir. Müşteriye sadece bir tane değil birkaç tasarım örneği sunulur ve bu örnekler arasında en beğenilen menü seçeneği basılır. Tamamen müşteri odaklı çalışan,bünyesinde kafe menü tasarımı için deneyimli profesyonel fotoğrafçılar ve metin yazarları bulundurur.

Çekilen fotoğraflar mekanınızı yansıtan uygunluktadır ve menüde yazılan yazılar müşterilerin seçim yapmasını kolaylaştıracak tarzdadır. Küçük bir ayrıntı olarak görülen kafe menü tasarımı işi belki de kafenizde satışları arttıracak en önemli unsurlardandır. Müşteriler bir kafeye girip masaya oturur oturmaz ellerine aldıkları ilk şey menüdür. Fiyat seçenekleri, menüdeki tanıtıcı fotoğraflar ve sıra dışı kafe menü tasarımı her zaman satışı arttıran ve müşteri kazandıran öğelerdendir. Bu yüzden bu tasarımlara dikkat edilmeli ve en dikkat çekici tasarımlar konsepte uygun bir şekilde, müşteri kitlesine hitap edecek şekilde hazırlanmalıdır. Bu çalışmalar yapıldıktan sonra  firmanın müşteri potansiyeli artacak ve müşteriler kendilerine değer verildiğini hissedecektir.

Daha fazla menü tasarım örneği için: https://erturgutdesign.com/tag/menu-tasarimi/

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333