İzmir’de Karton Bardak/Kağıt Bardak Tasarımı Hakkında

Gıdaya uygun şekilde üretilmiş, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde taşıyan, karton bardak tasarımı ve kağıt bardak tasarımı ile İzmir’de hizmetinizdeyiz.

En son teknoloji kullanılarak, kaliteden ödün vermeden ve hızlı şekilde üretilen kağıt bardak, karton bardaklarla soğuk veya sıcak içeceklerinizi en iyi şekilde sunacağınızı garanti ediyoruz.

Neden Karton Bardak?

Plastik ve köpük bardaklar gün geçtikçe kullanımını yitirmektedir, sağlık açısından en çok tercih edilen bardak türü karton bardak / kağıt bardaktır.

Cam bardak sağlıklı olmasına rağmen tek kullanımlık bir yapıya sahip değildir. Tek kullanımlık, hesaplı, sağlıklı karton bardaklarla, size özel tasarımlarla hizmetinizdeyiz.

+ Logo baskılı karton bardak
+ Özel tasarım baskılı karton bardak
+ Karton Bardak Sleeve
+ Karton Bardak Kapak

Karton bardak tasarımıyla marka bilinirliğinizi arttırabilir, kurumsal kimliğinizi etkinliklerinizde güçlendirebilirsiniz.

Karton bardak tasarımı izmir, izmirde kağıt bardak tasarımı, karton bardak izmir, kağıt bardak izmir, kağıt bardak tasarımı izmir anahtar kelimeleriyle sitemize geldiyseniz en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Hem kaliteli hem de yaratıcı karton bardak tasarımı çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Yüksek adetlerden düşük adetlere kadar, bir çok sektöre yönelik özel tasarım karton bardaklar. Tanıtımınızı yapmak için, etkinliklerinizde karton bardak kullanabilirsiniz ve kendi logonuzun basılı olduğu karton bardaklar çok daha göz alıcı bir halde olacaktır.