Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Iphonela Çekilen Mükemmel Fotoğraflar

Fotoğrafçılık günümüzdeki en popüler hobilerden bir tanesi, artık sadece fotoğraf makinasıyla değil, telefonlarla da fotoğraf çekmek mümkün. Telefonların kameraları o kadar kaliteli fotoğraf çekiyorki 10 sene öncesinde fotoğraf makinalarından alınan kaliteden çok daha fazlasını telefondan alabiliyorsunuz.

Bu yazımızda da iphonela çekilen en iyi fotoğraflar yer alıyor, telefonla çekmeye bin şahit ister diyebilirsiniz ama önemli olan fotoğrafta kaliteden öte kompozisyonun olduğunu unutmamak gerekir.

Telefonla Çekilen Mükemmel Fotoğraflar

iphonela çekilen güzel fotoğraflar (2) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (1) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (19) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (18)

Processed with VSCOcam with c1 preset

Processed with VSCOcam with c1 preset

iphonela çekilen güzel fotoğraflar (16) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (15) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (14) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (13) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (12)

Processed with VSCOcam with c3 preset

Processed with VSCOcam with c3 preset

iphonela çekilen güzel fotoğraflar (10) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (9) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (8) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (7) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (6) iphonela çekilen güzel fotoğraflar (5)

Processed with VSCOcam with p5 preset

Processed with VSCOcam with p5 preset

telefonla fotoğraf

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333