İzmir’de Promosyon ve Serigrafi Ürünleri Hakkında

Akılda kalıcılığınızı arttırmak için özel tasarımlı serigrafi ürünler. Şirketini unutulmaz yapmak isteyenlerin tercihi!
Kim ufak hediyeleri sevmez ki? Üzerinde markanızı taşıyan ufak hediyeler hem karşınızdakini sevindirecek hem de sürekli kullanacağı ürünlerle markanızı sürekli hatırlayacaklardır.

Ajanda, takvim, kalem, usb bellek, anahtarlık, bardak, çakmak, kalem setleri, oto kokusu, saat gibi promosyon ürünleri sürekli hatırlanmanız için en önemli ürünlerden sadece bir kaçıdır.

Ajanda tasarımı
Takvim tasarımı
Kalem tasarımı
USB bellek tasarımı
Anahtarlık tasarımı
Bardak tasarımı
Çakmak tasarımı
Kalem seti tasarımı
Oto kokusu tasarımı
Saat tasarımı

Yukarıda belirttiğimiz ürünlerin ister ürün tasarımını, isterseniz standart ürünler üzerine size özel hazırlanan tasarımların baskılarını gerçekleştirip istediğiniz adette size sunuyoruz.  Yıllardır bir çok kurumsal firmanın promosyon ürünün almışsınızdır, neden sizin promosyon ürünleriniz de başkalarının ellerinde dolaşmasın?

İzmir’de promosyon ürünleri arıyorsanız kesinlikle bizi arayın!

Satılacak bir ürünü geniş ve güncel kitlelere tanıtmak için müşterilerine kendilerini ve sahibi olduğu ürünleri tanıtıp, pazarlamak amacıyla hazırladıkları tanıtım araçları olarak da bilinmektedir. Gelişen reklam dünyasında firmalar promosyon ürünlerini kendileri için vazgeçilmez noktalara taşımışlardır. Günlük hayatta sıkça kullandığınız ve sürekli elimizin altında bulunan araçlar ve eşyalar büyük reklam kaynaklarıdır. Promosyon aslında kelime anlamı ile özendirme anlamına gelmektedir.

Promosyon ürünleri; Ajanda, klasör, anahtarlık, saatler, takvim, bloknot, kalemlik, kalemler, defter, çanta, bardak, plaket, dijital ürünler, t-shirt ve şapka gibi ürünler şekline olabilir. Bir veya birkaçı birlikte de kullanılabilir.
Promosyonun ana amaçları ise hitap edilen gruplara yöneliktir.

Bu duruma göre ana amaçlar;
1.Satıştaki gücü maksimum derecede desteklemek olabilir.
2.Ürünün yapılan pazarlama organizasyonunda kurumların mevcut desteklerinin alınması olabilir.
3.Tüketicileri ürünün satışının artırılmasına yönlendirmek şeklinde olabilir.

Promosyon üretici tarafından tüketiciye kadar geçen kanal üzerindeki ürünlerin hareketini ve işleyişini hızlandırmayı ve satıştaki artışı arttırmayı amaçlamaktadır. Bu konumda önemli olan doğru promosyonu doğru satış politikası ile müşteriye sunmaktır. Doğru pazarlama taktiği olduğu takdirde beklenen satış ve geri dönüşlerde o kadar yüksek ve verimli olmaktadır. Elbette ki promosyon ürününün de maliyetinden sürecine kadar her adımı hesaplanmalı, kar ederken zarar edilmemesi gerekmektedir. Kısacası doğru ürünle birlikte doğru promosyon ve pazarlama çoğu kez yüksek satış olarak şirketlere geri dönmektedir.