İzmir’de Kartvizit Tasarımı’nda İlk Adres

Kartvizitiniz, kartvizitinizi verdiğiniz kişiye sizin ve markanız hakkında ilk izlenimi yaratan unsurlardan bir tanesidir.  En iyi kartvizit tasarımlarından birine sahip olmanı karşı tarafa da en iyi izlenimi bırakmanızı sağlayacaktır.

İzmir’de kartvizit tasarımı yaptırmak istiyorsunuz ve aşağıdaki sorular kesinlikle sizin de aklınızdan geçti;

 • Kartivizit tasarımını ne kadar sürede yaptırabilirim?
 • Kartvizit tasarımı yaptırmak ne kadar tutar, kartvizit tasarımı fiyatları ne kadar?
 • Kartvizit tasarımı yaptırırken vermem gereken bilgiler nelerdir?
 • Kartvizit tasarımı yaptırırken nelere dikkat etmem gerekir?

Kartvizitinizin tasarımı eğlenceli, ciddi, havalı, sade veya çılgınca olabilir bu da sizin, markanızın nasıl bir karaktere sahip olduğuna dair karşı tarafa fikir verecektir, bu sebeple kartvizit tasarımının doğru tercih edilmesi, kartvizitin profesyonelce tasarlanması çok önemlidir.
Kartvizitin profesyonelce tasarlanması diyoruz çünkü, öyle kartvizit tasarım örnekleri arasından bir tane seçip yaptırmak ya da telefona bile kurulan kartvizit tasarım programlarıyla herkesin yapabileceği bir kartvizit yapmak pek profesyonelce bir şey değil, düşünsenize, bir aşçının ve bir spor antrenörünün kartviziti aynı, ikisi de sıradan, ucuza ve öylesine yapılmış şeyler. Kartvizit tasarımı nasıl yapılır iyi biliyoruz ve sizin için, sizi en iyi anlatacak şekilde kartvizit tasarlıyoruz.

Kendinize özel kartvizit tasarımı için hem en doğru tasarımı yapıyor hem de istediğiniz şekilde baskısının yapılmasını sağlıyoruz, şeffaf kartvizitten, ahşap kartvizite kadar kartvizit çeşitlerimizde sınır tanımıyoruz!


Artık kişilerin telefon numaralarını saklamak için kartvizitlerini kartvizitliğimizde saklama dönemi bitti, cüzdanımızda da kendi kartvizitimizden başka belki bir iki tanıdığımızın daha kartvizitini hal hatır için taşıyoruz fakat geri kalanlar telefonumuzda zaten kayıtlı, artık herkesin kartviziti var, kartvizit bastırmak dediğimiz şey maliyetsiz bir işlem haline geldi fakat sizi onca kartvizit arasından ayıran bir şey olmalı, sizi yansıtacak, diğerlerinden farklı, özgün bir kartvizit tasarımı !


Sadece tasarım değil, kartvizitinizin basıldığı malzemeye kadar her ayrıntı sizin hakkınızdaki düşünceleri etkileyecektir. Ayrıntılar önemlidir, değer katar, tasarım işi ciddi bir iştir!

Kartvizit tasarım fiyat teklifi için bizi arayabilir veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki kartvizit tasarımı izmir yazımızda kartvizit tasarımının inceliklerine dair ayrıntılara ulaşabilirsiniz.


Kaliteli ve Unutulmayacak Kartvizit Tasarımları

Sizi tam anlamıyla karşınızdakine anlatacak, işlerinizi arttırmanıza yardımcı olacak ve kaliteli duruşunuzu destekleyecek bir kartvizit tasarımınız olsa? İzmir’de kartvizit tasarımı hizmetini güvenerek alabileceğiniz bir kartvizit tasarımcısı olsa?

İddia ediyoruz, kartvizit tasarımında sizi en iyi şekilde yansıtacak çözümler sunuyoruz! Gerçek bir kartvizit tasarımının içinde parayla ölçülemeyecek değerler vardır, fiyat ödediğiniz şeydir, değer ise ne aldığınız. Kartvizit tasarımlarınıza değer katıyoruz.

İster şirketiniz için kartvizit tasarımı, ister kişisel kullanımınız için kartvizit tasarımı yaptıracak olun, kartvizit tasarımında fark yaratmanız, farklı olmanız sizi bir adım öne çıkaracaktır.


Kartvizit Tasarımı Neden Önemlidir?

Kartvizitinizi verdiğiniz kişide ilk izlenimi bırakırken, kurumsal kimliğinizi tam anlamıyla yansıtacak bir kartvizit, sizi karşınızdaki kişiye en doğru şekilde tanıtacaktır.

İlk izlenim çok önemlidir, ilk izlenim kişilerin aklında yer eder ve karşınızdaki kişinin aklında kartvizit tasarımınızla iyi bir yer edinmek istiyorsanız, doğru bir tasarım tercih etmek çok önemlidir.

Uygun fiyatlı, kaliteli, tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sizi tam anlamıyla yansıtacak kartvizit tasarımları sunuyoruz. Ayrıca uygun fiyatlı ve kaliteli baskı çözümleriyle de alacağınız kartvizit tasarımı hizmetini en kısa sürede hızlıca tamamlıyoruz.

Kartvizit ilk izlenimdir ve ilk izlenim ciddi bir iştir.


Kartvizit tasarımım nasıl ve zaman hazır olur?

Kartvizit tasarımında hızlıyız, ertelemeyiz, derhal çalışır ve en kısa sürede, hiç bir ayrıntıyı atlamadan tasarımınızı teslim ederiz.

Kartvizit tasarımı fiyatları ne kadar?

Kartvizit tasarımı ve kartvizit baskısında ekonomiğiz, sizin istediğiniz kalitede en uygun, en ekonomik baskı çözümlerini sunarız, sadece işin hakkettiği değeri söyler abartmayız.

Kartvizit tasarımı için bizi tercih etmeniz için bazı sebepler;

Sorumluluk sahibi, özverili ve çözüm odaklıyız, kartvizit tasarımınızı zamanında yetiştirene kadar gece gündüz demeden çalışarak, söz verdiğimiz sürede, söz verdiğimiz kartvizit tasarımını ve baskını hazırlayıp, sunumunu gerçekleştiririz.

Kartvizit Tasarımı Yorumları

Yakup Kaya / Orion

Kartvizit tasarımı 2 gün gibi kısa bir sürede teslim aldım, beklediğimden çok güzel bir tasarımdı, yıllardır hala aynı tasarımı kullanıyorum.

Ahmet Şeir / Moda Evi

İşimiz tasarım olduğu için, kartvizit tasarımımız önemliydi, öncelikle kartvizit tasarımımız kaliteli olmalıydı, bize kurumsal renklerimizle çok güzel bir kartvizit tasarımı yaptılar.

Fırat Cantekin / Art’n More

Sanat merkezimizin kartvizit tasarımı başta olmak üzere tüm kurumsal kimlik çalışmalarını yaptırdık ve yıllardır birlikte çalışmaktan çok memnunuz.

Osman Nuri / Barboo

Eğlenceli ürünler satarak yola çıktığımız markamızda eğlenceli bir kartvizit tasarımına ihtiyacımız vardı, ihtiyaçlarımızı aktardık ve bizi anlatan eğlenceli bir kartvizit tasarımıyla gayet de ekonomik bir fiyat teklifi aldık


 • Kartvizitin rengi en önemli özelliğidir.
 • Kartvizitin üstündeki yazıların mürekkep yapıları, kartvizitin yapısı ile uygunluk içermelidir. Yapısı ve kullanılacak renkler fiyatı konusunda değişiklikler yaratacaktır.
 • Kartvizite basılacak amblemin etkisini küçümsemeyecek şekilde, kullanılan her renk uyum içinde olacaktır.
 • Kartvizit kullanmak büyük bir önem ve hassasiyet göstermektedir.
 • Genel olarak başta dikkat edilmesi gerekenler içerisinde kartı sunuş şekli, kartvizit talep edilmeden sunulmamalıdır.
 • Kartviziti aldıktan sonra yapılacaklar içerisinde incelemeden cüzdanınıza koymamak, aldığınız kartı başka bir şahsa vermemek, alınan kartvizit elinizde tutmamak gibi farklı şekilde kurallar içermektedir.

Kartvizit nedir?

Genelde kartvizit sahibi kişinin adının, soyadının, cep telefonu, sabit telefonu, e-mail,  facebook, youtube, twitter, instagram gibi sosyal ağ hesaplarının yaptığı faaliyetlerin kısacası kişi hakkında kişisel bilgilerin bulunduğu tasarımlardır.

Kartvizitler genellikle Bristol adı verilen karton maddelere uygulanmaktadır.
Kartvizit boyutları genellikle 5-5,cm ile 8-9 cm boyutları arasında farklılıklar göstermektedir. K
artvizitler özellikle kişinin veya sahip olduğu kuruluşun kurumsallaşması adına büyük katkılar sağladığı için kesinlikle kişinin elinde bulunması gerekmektedir. Diğer bir değiş ile kartvizitler uzmanlığın bir aynası, simgesidir.

Günümüzde sahip olduğumuz teknoloji ile tam olarak isteğe göre rahatça kartvizit tasarımı yapılabilmekte olup aynı kolaylıkla elde edilebilmektedir.

Renkli baskılarda yapılan kartvizitle göze çok daha hoş gelmekle birlikte bu oran çok dikkatlice korunmalıdır. Renkli  kartvizitin diğerlerine nazaran ayrıcalıklarına değinmek gerekirse. Bu ayrıcalıklar aşağıdaki gibidir;

 • Farklı renklere sahip olması sebebiyle oluşturduğu görsel çekicilik
 • Basıldığı kartonun çok daha iyi bir kalitede olması
 • Faaliyet alanını destekleyen görsellerin kullanılması
 • Toplu basım yapıldığı için diğer basit kartvizitlerden daha ucuza mal olması
 • Arka basım işlemi yapma imkanı
 • Islanmadan kaynaklı oluşabilecek hasarlardan korumak için selefon kaplama yapılı olması…

Gibi başlıca sebepler sıralanabilir.

Kartvizit Tasarımı İzmir’de Tasarım İşleri Nasıl Yapılır?

Bir kartvizit hazırlamadan önce ne anlatmak istediğimizi iyice belirlememiz gerekmektedir. Faaliyet alanı iyice belirlenmelidir. Daha sonra kişiye verilecek olan bilgiler iyi düşüneler en açık ve ısa bir şekilde oluşturulup not alınmalıdır.

Bir kartvizit baskı boyutu genellikle 5 ile 9 cm aralığındadır. Kartvizit yapma programı olarak kullanacağımız programımızı açtığımız da ilk olarak yapmamız gereken şey projemizin boyutlarını bu şekilde ayarlamak olacaktır.

Renk ayarları yapılmalıdır. Firmanızın logoların da bulunan renklerin kodları mutlaka ve mutlaka matbaa ya verilmelidir. Aksi taktirde farklı tonlamalarda sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu da firma prestiji açısından kötü bir durumu oluşturur. Kartvizit tasarımı yaparken dikkat etmemiz gereken bir diğer konu da asla ve asla monitörümüzde gördüğümüz boyutlara aldanmamız gerektiğidir. Mümkünse sık sık bir çıktı alınıp boyutlar ve mümkünse renkler kontrol edilmelidir.

Kartvizit tasarımı sırasında tasarımcı sürekli olarak benliğinden uzaklaşıp kendini müşteri olarak düşünmelidir ve yapacağı tasarımı tamamen müşteri gözüyle yapmalıdır. Tasarım sırasında aranılan estetik kesinlikle çok önemlidir fakat asıl öncelik anlatılmak istenilendir. Buna rağmen değişik tasarımlarda kişilerin ilgisini çekme yönünden oldukça fazla etki göstermektedir. Bu taraftan incelendiğinde tasarım sırasında kullanılacak olan renkler, kompozisyon ve düzen, font, görseller, oldukça önemlidir.

Kartvizit tasarımdan çeşitli vektörel çizilerim yapılabildiği Adobe Phoshop, Adobe İllustrator vb. programlar sıkça kullanılan kartvizit yapma tasarlama programlarıdır. Bir çok online kartvizit yapma siteleri bulunmaktadır daha ufak amaçlarla yapılan tasarımlar için şahıslar bu online kartvizit tasarım sitelerini kullanabildiği gibi hazır kartvizit şablonlarını da kullanabilir fakat özgünlük açısından kartvizit tasarımı İzmir olarak bu yollardan kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Biz kartvizit tasarımlarınız için vektörel programlar kullanarak her bireye özel kartvizit tasarımları hazırlıyoruz.


Tekrar üzerine basarak söylüyoruz ki karşınızdaki insanda bıraktığınız etki, izlenim açısından kartvizit gayet önemlidir, öncelikle kişinin yada firmanın imajını yansıtır. Sizi temsil etmesi açısından en önemli tanıtım materyalidir. Başkalarında da olan sıradan, katalogdan seçilmiş bir kartvizit karşınızdaki insana sizin hakkınızda ne kadar bilgi verebilir ki?  Kişiye özel olarak hazırladığımız kartvizitler öncelikle sizi yansıtmaktadır ve yalnıza size özgü çalışmalardır. Beklentileriniz doğrultusunda sizi tam anlamıyla yansıtacak imajını tam anlamıyla taşıyacak kartvizitler tasarlıyoruz.

Kartvizitler, firmaları ve firma çalışanlarını, dışarıda temsil edecek olan en önemli tanıtım araçlarından biridir.
Fakat çoğu işletme kartviziti etkisiz bir iletişim aracı olarak gördüğü için fazla önem vermemekte, dolayısıyla ortaya insanları etkileyecek ve akılda kalıcı kartvizitler çıkmamaktadır.

Fakat etkileyici, firmanızı tanımlayan, iyi bir izlenim bırakan, eğlenceli tasarımlara sahip kartvizitlerle sizde firmanızın akıllarda kalmasını sağlayabilir, kartvizitinizin dolayısıyla firmanızın unutulmasını engelleyebilirsiniz.


Kartvizit tasarımıyla ilgili fiyat teklifi almak için merhaba@custom35.com adresine mail atıp ayrıntılı fiyat ve tasarım bilgisi alabilirsiniz.


Kartvizitler bir şirket ya da birey hakkında iş bilgileri veren tanıtım kartlarıdır. Kartlar resmi toplantılarda ya da ilk görüşmelerde kullanılır. Bir kartvizit genel olarak kişinin isim, şirket ya da iş konumu (genellikle bir amblemi olan) bilgilerini içerir ve adres, telefon numarası, faks no, e-mail adresi gibi bilgilerin hepsini içerir. Geleneksel birçok kart beyaz zemin üzerine basit siyah metin kullanılarak üretilmektedir. Profesyonel bir kartvizit bazen çarpıcı görsel bir tasarım harikası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Satış ve pazarlama piyasasında kartvizitin anlamı inanılmayacak derecede faydalı ve güçlüdür. Bu nedenle kullanmak için beğendiğiniz kart yapısı, kalitesi, üzerine yazdığınız bilgiler ve kartviziti sunuş şekli önemlidir. Kartvizit boyutları genel olarak 8×5 boyuttadır. Sizin beğendiğiniz kartvizitin özelliğine göre baskı teknikleri uygulanır. Kartvizitin yapısına göre baskı teknikleri farlılık göstermektedir.