İzmir’de Araç ve Stand Giydirme Hizmet Hakkında

Araçlarınız için özel tasarımlar, standlarınız için özel tasarımlar.

Markanızın trafikte de ilgi çekmesini istemez misiniz? Günümüzde trafikte o kadar vakit geçirirken markanızın bir de trafikte akıllara kazınması ve “aa ben markayı biliyorum” denmesini istemez misiniz? Araçlar için en ilgi çekici araç giydirme tasarımlarını sizin için hazırlıyoruz, bir bakanın bir daha bakacağı araç giydirme tasarımları için doğru adres.

Araç giydirme hizmetimizle aracınız trafiğin yıldızı olacak!

Alışveriş merkezleri ve fuarlarda kurulacak olan stand giydirmeleriniz ve stand tasarımlarınızla diğer standların yanında öne çıkmak istiyorsanız bir telefon uzaklıktayız! Bir çok marka fuarlarda, alışveriş merkezlerinde ve çeşitli kalabalık yerlerde stand kuruyor fakat bunlardan kaç tanesi akılda kalıyor, kaç tanesi potansiyel müşterilerini etrafına toplayabiliyor? Aslında cevap çok basit sadece stand giydirme tasarımları başarılı olan firmalar bu konuda başarılı olabiliyor!

Ayrıca sadece araç giydirme, stand giydirme değil, vitrin tasarımı hizmeti de vermekteyiz.

Araç Giydirme  Reklama Etkisi Nedir ?

Araçların üstüne reklam amaçlı bilgi ve yazı yüklenmesine ‘Araç Giydirme’ denir. Firmamız Birka Reklam 20 yılını bu işe vermiş, konusunda deneyimli ve donanımlı ekibimizle gerek reelde gerekse internet üzerinden hizmet sunmaktayız. Reklam sektöründe, televizyon, gazete, dergi, tabela, billboard ve bunun gibi çeşitli mecralar vardır. Televizyon, dergi ve gazete hem zaman kaybına hem de para kaybına yol açmaktadır. Fiyat uygunluğu ve amaçlanan hedef kitleye endekslenebildiği için araç giydirmenin daha uygun olduğunu düşünmekteyiz. Firmaların verdiği arabaları da giydirdiğimiz için kendinize ait bir aracınızın olması gerekmez. İster kendi aracınız, isterseniz firmanızın aracı olsun, gün içinde trafikte dolaşacağından yürüyen reklam aracı olacak ve hem araç kullananlar hem de yayalar tarafından bir çok kişinin dikkatini çekecektir.

5-7 yıla kadar kullanabileceğiniz bir reklam için ödeyeceğiniz ücret, diğer reklam mecralarının ücretlerinin çok altındadır. Bu süre geçince üstündeki renkler solacak ve görseli yenilemek gerekecektir. Bir çok firmanın araç giydirme tercihleri günden güne artmaktadır, bu da bu yöntemin ne kadar başarılı olduğunu göz önüne sermektedir.

Komple Araç Giydirme, Logo Uygulaması, Komple Araç Kaplama ve Bölgesel Araç Giydirme işlemlerini araçların sadece kapı bölümlerine yapabilmekteyiz.

Unutulmamalısınız ki, en iyi pazarlamayı aracınızla yapabilirsiniz.