İzmir’de Üç Boyutlu Modelleme Hizmeti

Üç boyutlu modelleme, 3 boyutlu görselleştirme, istediğiniz obje veya mekanın 3 boyutlu modellenmesi ve görselleştirilmesi.

3 Boyutlu modelleme ve iç mekan tasarımı, 3 boyutlu 3d mimari tasarım ihtiyaçlarınızı profesyonel tasarım ekibimizle gideriyoruz.

Profesyonel projelerinizde profesyonel tasarım ekibimizle yanınızda oluyoruz. 3D Modelleme fiyat bilgisi için arayınız.

Hayalinizdekilerin üretilmeden gerçek hayata dönmesi!

Restoran, kafe, iş yeri, ofis gibi yerlerin iç mekanlarının ve dış mekanlarının tasarlanması ve 3 boyutlu olarak modellenmesi, görselleştirilmesi.

Her türlü ürünün tasarımının 3 boyutlu gerçekçi olarak görselleştirilmesi, 3d modellenmesi

Bütün projelerinizi, dijital üzerinde hayata döken 3 boyutlu modelleme çözümleri.

İzmir’de 3 Boyutlu Modelleme, 3D görselleştirme fiyatları için bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Modelleme, genel olarak gerçeğe benzer görüntüler yapmaktır. Çeşitli modelleme yöntemleri ve programları mevcut bulunmaktadır. Günümüzde sanal ortamda en yaygın olarak kullanılan modelleme şekilleri nurbs (doğal) ve polygon (çokgen) modellemedir. İnsanlar, ilk çağlardan beri karşılaştıkları problemlerle başa çıkmak ve ilerleyerek daha modern yaşamak için sistemin kendisi üzerinde veya soyut/somut bir modeli üzerinde deneyler yaparak keşifler ve buluşlar ortaya çıkarmışlardır. Modeller mekanizmasını bilmediğimiz olayları anlamamıza kurguladığımız hipotezleri test etmemize olanak sağlamaktadırlar. Bu nedenle özellikle bilim alanında model kullanımı kesinlikle kaçınılmazdır. Bu çalışmalardan elde edilen verilerin çok büyük bir titizlik ve gerçeklik ile değerlendirilmesi gerekir. Model seçimlerinde bulguların genelleştirilebilmesi ve insana uyarlanabilmesi özelliği de mutlaka göz önüne alınması gerekmektedir.

Katı modelleme (ya da modelleme) üç boyutlu katıların matematik ve bilgisayar modelleme ilkeleri ile oluşturulmaktadır. Katı modelleme, fiziksel aslına uygunluk üzerindeki vurgu ile geometrik modelleme ve bilgisayar grafiklerinin ilgili alanlarında da ayırt edilir. Geometrik ve katı modelleme ilkeleri oluşturma, değişim, görselleştirme, bilgisayar destekli tasarım ve genel destek temellerini oluşturur. Animasyon, sorgulama ve fiziksel nesnelerin sayısal modellerinin açıklaması olarak da kullanılmaktadır.

Daha genel olarak, modelleme yönetim veya teknik kararlar için bir temel olarak veri geliştirmek, statik veya zamanla, emülatörlerine, prototip ve uyarıcıları dâhil, modelleri kullanmaktır. Modelleme terimi yerine bilgisayar ortamında simülasyon terimi genellikle tercih edilmektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]