Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Etkileyici Hukuk Bürosu Logo Tasarım Örnekleri

Hukuk Bürosu denilince aklımıza hep her yerdeki o AVUKAT yazan siyah beyaz tabelalar geliyor, neden bir hukuk bürosu daha kurumsal görünmesin ki öyle görünenler çok daha başarılı oluyor çoğu zaman, her yer avukat, her yer hukuk bürosu doluyken tercih sebebi olabilmeniz için sizin diğerlerinden bir farkınız olmalı, bu sebeple öncelikle sağlam bir hukuk bürosu kurumsal kimliği gerekiyor, aktif olarak reklam yapamayınca geriye bu yöntem kalıyor.

Hukuk Büroları, yaptıkları iş gereği ciddi gözükmeli ve güven veren bir kurumsal kimliğe sahip olmalıdır. Bu karşı tarafta güven hissi yaratacak ve o markayı seçmek için kişiye bir sebep sunacaktır. Resmi işler ile uğraşan bir markanın kurumsal kimliği bize sorarsanız keskin hatlara sahip ve olabildiğince minimal olmalıdır. Bu davanın kolayca kazanılacağını ve bu kararda firmanın emin olduğu hissini karşı tarafa verebilir.

Bu yazımızda da dünyadan ilham verici hukuk bürosu logo tasarımlarına, avukat logo tasarımlarına yer veriyoruz.

avukat logo (1) avukat logo (1) avukat logo (2) avukat logo (2) avukat logo (3) avukat logo (4) avukat logo (5) avukat logo (6) avukat logo (7) avukat logo (8) avukat logo (9) avukat logo (10) avukat logo (11) avukat logo (12) avukat logo (13) avukat logo (14)Benim de bir avukat logo tasarımına ihtiyacım var diyorsanız tasarım ajansımız yanınızda, sizi anlatan, hukuk büronuzu en iyi şekilde müşterilerinize yansıtan logo tasarımları için öncelikle sizi iyice dinliyor, vizyon ve misyonunuzu öğreniyoruz. Daha sonra avukat logo tasarım çalışmalarına başlayıp size en uygun süper logo tasarımı çalışmalarını sunuyoruz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333