Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Cafepol Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımını sürdürdüğümüz Cafepol’ün çalışma örnekleri / görsellerin büyük halini incelemek için görsellerin üzerine tıklayınız

İzmir’in köklü sağlık kuruluşlarından Egepol Hastanesi yeni açacakları kafeden ve düşündükleri konseptten bahsettiklerinde Rönesans Workz ekibi harika bir proje gerçekleşeceğinin sinyallerini almıştı.

 

Marka kimliğini doğru şekilde oluşturmak için ilk iş renklere ve tarza karar verildi. Ardından hem tipografik hem de ikon olarak tasarlanan Cafepol logosu dünyaya geldi.

 

Logo üzerinden restoranda kullanılacak tüm tabela ve servis elemanlarını tasarladık. Siyah rengin ve Kraft kağıdın hakim  retro tasarımlara turuncu renk müthiş bir canlılık kattı. Böylelikle tüm misafirlerinin hayranlıkla baktığı, kullandığı hatta kullanmaya kıyamadığı servis elemanları yaratılmış oldu.

 

Ardından tekstil ürünleri ve etiketlerle de tamamlanan konsept, mekanda istenilen atmosferi ve kimliği en iyi şekilde yansıtacak hale getirildi. Umarız sizler de bu harika tasarımlardan keyif alırsınız.

Logo Tasarımı

logo tasarımı izmir

Kurumsal Kimlik Tasarımı – Siyah

kurumsal-kimlik-tasarımı-izmir

Kurumsal Kimlik Tasarımı – Beyaz

Kafe Kurumsal Kimlik Tasarımı İzmir

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333