2008 yılından beri büyük küçük demeden, gerçekten gelişime açık, farklılık arayan ve güçlü bir marka yaratmak isteyen bir çok şirketle çalışan Erturgut Ajansla ilgili daha ayrıntılı bilgi için, bizleri yerimizde gelip görebilir ve kahvemizi içerken tasarım çözümlerimizi ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki reklamın iyisi kötüsü olur, Erturgut Ajans nam-ı diğer RenaissanceWorkz sizi “iyi” şekilde reklam eder!

RenaissanceWorkz Nasıl Çalışır?

Önce müşterimizle tanışırız. İyi bir proje gerçekleştirmek için iyi bir bağ kurmanın önemli olduğuna inanıyoruz. Bu sayede sizi anlayabilir, ihtiyaçlarınızı daha iyi kavrayabiliriz.

Söz uçar, yazı kalır. Bu yüzden her projeden önce yazılı olarak açıklayıcı bir brief bekleriz. Proje kapsamına göre bazen defalarca bu briefi gözden geçiririz. Bu sayede ekibimiz proje ile ilgili hiç bir noktanın atlanmadığından emin olur.

Bütçe önemlidir. Biz Renaissance Workz ailesinde para konuşmayı sevmeyiz. Bu yüzden bu can sıkıcı konuları işe başlamadan sözleşmeye bağlayıp, tekrar tekrar gündeme getirmeyelim isteriz. Briefiniz üzerine yapacağımız fiyat teklifimizde, proje iş kalemlerine ayrılmış olarak listelenecektir. Böylece hangi aşamaya ne kadar ödeyeceğinizi, henüz işe başlamadan öğreneceksiniz. Yine fiyat teklifimizde işe dair alınan notlar, uyarılar, teslim süreleri ve ödeme şekli belirtilmiş olacak, bu nedenle teklif dosyamızı onaylamanız durumunda iş sözleşmemizin bir özeti gözüyle bakabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi

Renaissance Workz’de her proje özeldir. Tasarımlarımıza hayat verirken temel ilkemiz projenin tamamen size ve ihtiyaçlarınıza özel biçimlendirilmesidir. Bu sayede projenin tüm gerekliliklerine hızlı ve etkili cevap verebiliriz.

Tüm çalışma arkadaşlarımız işinin uzmanı profesyonellerdir. Alacağınız hizmetin, hizmet konusu alanda yetişmiş takım arkadaşlarımız tarafından hazırlanacağına emin olabilirsiniz. Dışarıdan kaynak sağladığımız işlerde bile doğrudan Renaissance Workz ile muhatap olacaksınız. İşinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Renaissance Workz’de hata kabul etmeyiz.

Renaissance Workz şeffaftır. Projeniz hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Biz de çalışmalarımızda attığımız her adımdan sizleri haberdar edeceğiz. Bizimle çalışırken acaba ne zaman bitecek telaşınız olmayacak.

Projede hoşunuza gitmeyen noktalar olabilir, bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Sizi memnun edene kadar çalışmaya devam edeceğiz. Unutmayın bizim için önemlisiniz.

Renaissance Workz kocaman bir ailedir. Birlikteliğimizden keyif alan herkesi de bu ailenin ferdi olarak görüyoruz. Hayatınızın her alanını iyi fikirlerle güzelleştirmek için buradayız.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

RenaissanceWorkz 2008 yılından beri faaliyet gösteren genç ve dinamik kadrosuyla yeni ve bir o kadarda yenilikçi bir reklam ajansıdır gibi cümleleri bir çok ajanstan duymuşsunuzdur. Biz de onların “iyi” olanlarından bir tanesiyiz. Amacımız fark yaratan tasarımlar, fark yaratan çözümler sunmak, problem yaratmak değil problemleri çözmek, size her türlü tasarımsal, özgün çözümü sunmaktır.

Farklı tasarımların şirketlerin ve bireylerin tanıtım ve sunumlarında ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar fark yarattığını biliyoruz. Grafik Tasarım – Web Tasarım – Ürün Tasarımı ve İnternet Reklamcılığıyla şirketlere ve bireylere kendilerini tanıtmaları, daha çok müşteri edinmeleri adına en hızlı, en farklı ve kendilerini en iyi anlatacak tasarımsal çözümler sunuyoruz, sizi herkese reklam ediyoruz!

BİZ KİMİZ?