Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Ahşap Menü Tasarımı

İstediğiniz formda özel tasarımla hazırladığımız ahşapa lazerde tasarladığımız şeyleri basıyoruz. Ahşap menü tasarım aşamaları.

Ran Grup bünyesinde bulunan Mandolin ile tanışmamız yenilikçi tasarımlarımız olan ahşap menülerimiz sayesinde oldu. Örnek çalışmalarımız ve referanslarımızla gittiğimiz toplantıda güvenlerini kazanarak ihtiyaçlarını öğrendik ve yepyeni malzemlerle yepyeni bir tasarımla çıktık karşılarına.

 

Tüm ihtiyaçlarını karşılayan bu özel tasarlanmış %100 gerçek ahşaptan, tamamen eski usul üretim teknikleriyle elde hazırlanmış menü altlıkları, yüksek teknolojinin nimetlerinden faydalanılarak lazerle markalandılar. Böylece tamamen firmaya özgü, markakimliğini başarıyla yansıtan ürünler ortaya çıktı.

 

Ardından menülerinin belki de en iddialı sunumuna, yemeğe yakışan bir sunum hazırlanmamız istendi. Piyasada mevcut alternatifleri inceledik ve bir çok noktanın tasarım eksiklikleri dolayısıylakusurlu olduğunu tespit ettik. Formu ve üretim metodlarını sadeleştirdik, böylece üretimi kolay, dayanıklı ve son derece iyi çalışan elemanlar geliştirdik. Krom malzemenin ahşapla buluşmasıyla ortaya çıkan tasarımalrımızda porselenin saflığı yemeğin sunumuna eşsiz bir hava katıyor.

 

Tüm bu özel Rönesans Workz tasarımları tecrübe etmeniz için sizleri de Mandolin Cafe şubelerine bekleriz.

ahşap menü tasarımı izmir (10) ahşap menü tasarımı izmir (9) ahşap menü tasarımı izmir (8) ahşap menü tasarımı izmir (7) ahşap menü tasarımı izmir (6) ahşap menü tasarımı izmir (25) ahşap menü tasarımı izmir (24) ahşap menü tasarımı izmir (23) ahşap menü tasarımı izmir (21) ahşap menü tasarımı izmir (20) ahşap menü tasarımı izmir (17) ahşap menü tasarımı izmir (11)

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333