Blog

Tasarıma Dair İlginç Paylaşımlar

Grafik Tasarım’ın Dünyadaki Tarihi Gelişimi

Grafik Tasarım’ın Dünyadaki Tarihi Gelişimi Tasarım Nedir? Tasarlamak sözcüğü; belirginleştirmek, ortaya çıkarmak, canlandırmak, özgünleştirmek, ayrıştırmak, somutlaştırmak, düşünmek, planlamak, birleştirmek gibi anlamlara gelebilmektedir. Tasarım bir kurgu içerisinde,  zihnimizde canlandırdığımız objeleri ve biçimleri kâğıda çizme, resmetme yâda gerçekleştirme eylemidir. Yani bir şeyi  hayal edip onu  yaratıcılıkla birleştirerek somutlaştırma işlemidir. Grafik Tasarım Nedir? Grafik Tasarım bir düşüncenin görselleştirilmesi, …

Broşür Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Broşür Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekilenler 1. Amaç Belirlemek Broşürü neden tasarladığınızı bilmek gerçekten önemlidir. Bir broşür çalışmasına başlamadan önce, yapacağınız tasarımı kendinizin anlaması gerekir. Broşür bir etkinlik için tasarlanıyor olabilir. Bir marka tanıtmak için veya kampanyanızı duyurmak için… Bu detaylar broşürün tasarlanma biçimini kolayca etkiler. Marka tasarımı yapıyorsanız çalışmanız farklı yönde, bir etkinlik için broşür bastırıyorsanız …

Sadece Grafik Tasarımcılarının Anlayabileceği 10 Madde

Sadece Grafik Tasarımcılarının Anlayabileceği 10 Madde Toplumun sürekli karıştırdığı iş ünvanını bir çok kişi kendisine dert edinmiştir diye düşünüyorum. Bir çoğumuzun ağzından “Grafiker” değil “Grafik Tasarımcı” lafı çıkmışır. Grafiker: Çeşitli kursların programlarından sertifika edinmiştir. Grafik Tasarımcı: Uzun ve de zorlu bir eğitim sürecinden geçmiş, grafik ve tasarımın birçok detayı hakkında bilgi sahibi olmuş, sanat ve …

Google Adwords Nedir? Google Adwords Nasıl Çalışır?

Google Adwords Nedir? Google Adwords Nasıl Çalışır? Bugün sizlere Google Adwords hakkında bir yazı hazırladık. Bu yazıyı okuduktan sonra Google Adwords hakkında öğrenmek isteyeceğiniz her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Bu yazıda bulabileceğiniz konular; ♦ Google Adwords Nedir? ♦ Google Adwords Nasıl Çalışır? Dilerseniz sizler için hazırladığımız “Google Adwords Nedir? Google Adwords Nasıl Çalışır?” isimli yazımıza geçiş yapalım.

Ürün Fotoğrafçılığı Nedir?

Ürün Fotoğrafçılığı Nedir? Bugün, sizlere profesyonel bir şekilde yıllardır sunduğumuz hizmetlerden biri olan ürün fotoğrafçılığından bahsedeceğiz. Bu yazıda bulabileceğiniz konular; ♦ Ürün fotoğrafçılığı nedir? ♦ Ürün fotoğrafçılığı hizmetinde neden Erturgut Design? Dilerseniz, sizler için hazırladığımız “Ürün Fotoğrafçılığı Nedir?” isimli yazımıza geçiş yapalım.

Kartvizit Tasarımında Önemli Dokunuşlar

Kartvizit Tasarımında Önemli Dokunuşlar Bugün sizlere kartvizit tasarımında olması gereken önemli dokunuşları ve gerçekten olması gereken detayları açıklayacağız. Bu yazıda bulabileceğiniz konular; ♦ Kartvizit tasarımı nedir? ♦ Kartvizit tasarımında olmazsa olmazlar nelerdir? Dilerseniz sizler için hazırladığımız bu detaylı, yararlı ve kartvizit hakkında bolca bilgi içeren yazımıza geçelim.

“Chromesearch.win” Uzantısını Bilgisayardan Kaldırma | “Chromesearch.win” Virüsü

“Chromesearch.win” Uzantısını Bilgisayardan Kaldırma Bugün sizlere dünya üzerindeki herkesin başına gelebilecek ve çoğunun başına gelmiş bir teknolojik sorundan ve çözümünden bahsedeceğiz: Chromesearch.win   Bu yazıda bulabileceğiniz konular şunlar; ♦ “Chromesearch.win” virüsü nedir? ♦ “Chromesearch.win” virüsü nasıl bulaşır? ♦ “Chromesearch.win” virüsü nasıl kaldırılır?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmetimiz

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmetimiz Bugün sizlere İnternetin vazgeçilmez hizmeti olan “SEO”dan bahsedeceğiz. Bu konuda bulabileceğiniz konular şunlardır; ♦ SEO hizmeti nedir? ♦ SEO hizmetinde neden Erturgut Design? Dilerseniz SEO hakkında hazırladığımız yazımıza geçelim.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D: 1 Karşıyaka İzmir

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333